Scroll to top

Home Service Slovakia s.r.o.

Firma Home Service Slovakia s. r. o. je stredne veľká firma, ktorá poskytuje komplexný upratovací a čistiaci servis už od roku 1996 (zo začiatku pod názvom Miloš Kollár – Home Service, od roku 2004 Home Service Slovakia s. r. o.) so zameraním na kvalitné nadštandardné služby.

Začiatkom našej činnosti sme sa zameriavali najmä na práce v domácnostiach pre veľmi náročných klientov (od tejto činnosti bol odvodený názov firmy – home service – služby pre domácnosť), kde sme museli spĺňať najprísnejšie kritériá. Vďaka kvalitne odvedenej práci sa naša firma v krátkej dobe rozšírila, čo nám umožnilo zamerať sa aj na väčšie zákazky.

2596975_02
person_HomeServis

Miloš Kollár

Firmu vedie už takmer 25 rokov, začínal ako živnostník Miloš Kollár – HOME SERVICE, od roku 2004 firma prešla na formu s. r. o.
V súčasnosti sa venuje potenciálnym klientom, vykonáva obhliadky, rieši cenové ponuky, ako aj poradenstvo pri špecifických problémoch pri čistiacich prácach. Príležitostne sa aktívne zapája do tepovania.

person_HomeServis

Ing. Richard Kollár

Po ukončení vojenskej kariéry sa pridal do tímu rodinnej firmy ako objektový manažér a zabezpečuje starostlivosť o zákazníkov, ktorým poskytujeme pravidelné upratovanie kancelárií, budov.

433009-PE8CMA-412

 Na všetky práce vykonané našou firmou garantujeme maximálnu profesionalitu a tomu zodpovedajúcu kvalitu, výkon a diskrétnosť. Pracujeme so starostlivo vybranými, zaškolenými a preverenými pracovníkmi, takže sa nemusíte obávať o svoj majetok. Pri práci používame ekologicky nezávadné, ekonomické, kvalitné a maximálne účinné čistiace a ošetrujúce prostriedky. K nášmu strojovému vybaveniu patria tepovače značky Kärcher, California, jednokotúčové stroje značky Wirbel, priemyselné vysávače značky Nevada, rôzne podľa účelu využitia a veľkosti čistených priestorov (na pravidelný čistiaci servis pre firmy). Sme poistení voči prípadným spôsobeným škodám v poisťovni UNIQA.

person_woman

Ing. Zuzana Kollárová

Vo firme sa stará o ekonomiku a účtovníctvo, po materskej dovolenke vedie a aktívne sa zapája do sekcie nárazových upratovacích prác..